Unique field (8.x-2.1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Development
sl: Razvoj

en: Language
sl: Jezik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: About
sl: O modulu
