Unique field (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: User settings
vi: Cài đặt người dùng

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: About
vi: Giới thiệu
