Unique field (8.x-2.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Language
ast: Llingua

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: User settings
ast: Preferencies del usuariu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
