Unique field (8.x-2.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Language
hi: भाषा

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: User settings
hi: सदस्य संचालन निर्देश

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: About
hi: के बारे में
