Unique field (8.x-2.2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Language
km: ភាសា

en: Content type
km: ប្រភេទ​មាតិកា

en: User settings
km: ការ​កំណត់​អ្នក​ប្រើ

en: Vocabulary
km: វាក្យសព្ទ

en: About
km: អំពី
