Unique Field AJAX (2.1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Unique
da: Unik

en: Use Ajax
da: Brug Ajax
