Unique field ajax (2.1.2) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Other
es: Otro(s)

en: Case Sensitive
es: Sensible a mayúsculas y minúsculas

en: Case sensitivity
es: Distingue mayúsculas de minúsculas

en: About
es: Acerca de

en: Error message
es: Mensaje de error

en: Warning message
es: Mensaje de advertencia

en: Unique
es: Única
