Unique field ajax (2.1.2) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Other
fi: Muu

en: About
fi: Tietoja

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Warning message
fi: Varoitusviesti

en: Unique
fi: Yksilöllinen
