Unique field ajax (2.1.2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Other
nl: Andere

en: Case Sensitive
nl: Hoofdlettergevoelig

en: Case sensitivity
nl: Hoofdlettergevoeligheid

en: About
nl: Over

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Unique
nl: Uniek

en: Use Ajax
nl: Ajax gebruiken
