Unique field ajax (2.1.2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Other
vi: Khác

en: Case Sensitive
vi: Phân biệt chữ hoa/thường

en: About
vi: Giới thiệu

en: Error message
vi: Thông báo lỗi

en: Warning message
vi: Cảnh báo

en: Unique
vi: Không trùng lặp
