Unique Field AJAX (2.2.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Other
ca: Altres

en: About
ca: Detalls

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: Unique
ca: Únic
