Unique Field AJAX (2.2.0) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Other
de: Weitere

en: Case Sensitive
de: Groß-/Kleinschreibung beachten

en: Case sensitivity
de: Groß-/Kleinschreibung

en: About
de: Über

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Unique
de: Eindeutig

en: Use Ajax
de: Ajax verwenden
