Unique Field AJAX (2.2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Other
gl: Outro

en: About
gl: Información

en: Error message
gl: Mensaxe de erro

en: Warning message
gl: Mensaxe de aviso

en: Use Ajax
gl: Usar Ajax
