Unique Field AJAX (2.2.2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Other
hu: Egyéb

en: About
hu: Leírás

en: Error message
hu: Hibaüzenet

en: Warning message
hu: Figyelmeztető üzenet

en: Unique
hu: Egyedi
