Unique Field AJAX (2.2.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Other
it: Altro

en: About
it: Informazioni

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Warning message
it: Messaggio di avvertimento

en: Unique
it: Univoco
