Unique Field AJAX (2.2.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Other
ja: その他

en: Case sensitivity
ja: 大文字と小文字を区別する

en: About
ja: アバウト

en: Error message
ja: エラーメッセージ

en: Warning message
ja: 警告メッセージ

en: Unique
ja: ユニーク

en: Use Ajax
ja: Ajaxを使用
