Unique Field AJAX (2.2.2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Other
tr: Diğer

en: About
tr: Hakkında

en: Error message
tr: Hata mesajı

en: Warning message
tr: Uyarı mesajı

en: Unique
tr: Özgün (ünik)
