Unique Field AJAX (2.2.3) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Other
et: Muu

en: About
et: Programmist

en: Error message
et: Veateade

en: Warning message
et: Hoiatus

en: Unique
et: Ainulaadne
