Unique Field AJAX (2.2.3) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Other
fr: Autre

en: Case Sensitive
fr: Sensible à la casse

en: Case sensitivity
fr: Sensible à la casse

en: About
fr: À propos

en: Error message
fr: Message d'erreur

en: Warning message
fr: Message d'avertissement

en: Use Ajax
fr: Utiliser Ajax
