Unique Field AJAX (2.2.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Other
pl: Inne

en: Case Sensitive
pl: Wrażliwe na wielkość znaków

en: Case sensitivity
pl: Wrażliwość na wielkość znaków

en: About
pl: O stronie

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Warning message
pl: Ostrzeżenie

en: Unique
pl: Unikalne
