Unique Field AJAX (2.2.3) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Other
ru: Другое

en: Case sensitivity
ru: Чувствительность к регистру

en: About
ru: Информация

en: Error message
ru: Сообщение об ошибке

en: Warning message
ru: Предупреждение

en: Unique field settings
ru: Настройки уникальных полей

en: Unique
ru: Уникальный
