Unique Field AJAX (2.2.3) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Other
uk: Інше

en: Case Sensitive
uk: Враховувати регістр

en: Case sensitivity
uk: Чутливість до регістру

en: About
uk: Про модуль

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Warning message
uk: Попереджувальне повідомлення

en: Unique
uk: Унікальне

en: Use Ajax
uk: Використовувати Ajax
