Unix Time Conversion (10.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Date
ca: Data

en: Time
ca: Hora

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons

en: Minutes
ca: Minuts

en: About
ca: Detalls
