Unix Time Conversion (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Date
az: Tarix

en: Time
az: Vaxt

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Seconds
az: Saniyələr

en: About
az: Haqqında
