Unix Time Conversion (8.x-1.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Date
it: Data

en: Time
it: Data e ora

en: Hours
it: Ore

en: Seconds
it: Secondi

en: Minutes
it: Minuti

en: About
it: Informazioni
