Unix Time Conversion (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Date
lt: Data

en: Time
lt: Laikas

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Minutes
lt: Minutės

en: About
lt: Apie
