Unix Time Conversion (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Date
sk: Dátum

en: Time
sk: Čas

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Minutes
sk: Minúty

en: About
sk: Informácie o
