Unix Time Conversion (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Date
cs: Datum

en: Time
cs: Čas

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Hours
cs: Hodin

en: Seconds
cs: Sekund

en: Minutes
cs: Minuty

en: About
cs: Popis
