Unix Time Conversion (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Time
el: Ώρα

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Hours
el: Ώρες

en: Seconds
el: Δευτερόλεπτα

en: About
el: Περί
