Unix Time Conversion (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Date
hu: Dátum

en: Time
hu: Idő

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Minutes
hu: Perc

en: About
hu: Leírás
