Unix Time Conversion (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Date
lv: Datums

en: Time
lv: Laiks

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Minutes
lv: Minūtes

en: About
lv: Par
