Unomi (5.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Enabled
pl: Włączone

en: Password
pl: Hasło

en: Basic HTTP authentication
pl: Podstawowe uwierzytelnienie HTTP

en: Internal Page Cache
pl: Wewnętrzna Pamięć Podręczna Stron (Internal Page Cache)
