Unomi (5.0.0-beta3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Password
uk: Пароль

en: HTTP Basic Authentication
uk: HTTP Basic-автентифікація

en: Basic Auth
uk: Basic-автентифікація

en: Internal Page Cache
uk: Внутрішній кеш сторінок
