Unomi Connect (1.0.0) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Version
am: ሥሪት

en: Date
am: ቀን

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ
