Unomi Connect (1.0.0) - en to bo translation catalogue (20 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Details
bo: ཞིབ་ཕྲ

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མཁན

en: Port
bo: འཇུག་སྣེ

en: TRUE
bo: དངོས་མ།

en: FALSE
bo: རྫུན་མ།
