Unomi Connect (1.0.0) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Description
is: Lýsing

en: Tags
is: Efnisorð

en: Version
is: Útgáfa

en: Date
is: Dagsetning

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Conditions
is: Skilyrði

en: Details
is: Nánar

en: Send
is: Senda
