Unomi Connect (1.0.0) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Tags
jv: Tautan

en: Version
jv: Versi

en: Date
jv: Tanggal

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Custom
jv: Kostum

en: Details
jv: Lengkapé

en: Send
jv: Kirim
