Unomi Connect (1.0.0) - en to mr translation catalogue (14 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Operations
mr: कृती

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Date
mr: दिनांक

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: ID
mr: आय डी

en: Conditions
mr: अटी

en: Send
mr: पाठवा
