Unomi Connect (1.0.1) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Version
ca: Versió

en: Date
ca: Data

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Password
ca: Contrasenya

en: Name
ca: Nom

en: Page URL
ca: URL de la pàgina

en: Conditions
ca: Condicions

en: Details
ca: Detalls

en: Send
ca: Enviar

en: Operator
ca: Operador

en: Property
ca: Propietat

en: Scope
ca: Àmbit

en: TRUE
ca: CERT

en: FALSE
ca: FALS

en: Web services
ca: Serveis web

en: Maximum image dimensions
ca: Mides màximes de la imatge
