Unomi Connect (1.0.1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Version
el: Έκδοση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Send
el: Αποστολή

en: Operator
el: Τελεστής

en: Port
el: Θύρα

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Web services
el: Υπηρεσίες ιστού
