Unomi Connect (1.0.1) - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Port
hy: Պորտ

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
