Unomi Connect (1.0.1) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Version
kk: Нұсқа

en: Date
kk: Датасы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Send
kk: Жіберіңіз
