Unomi Connect (1.0.1) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Version
km: កំណែ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Details
km: សេចក្ដី​លម្អិត

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Port
km: ច្រក

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
