Unomi Connect (1.0.1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Tags
my: Tag များ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်
