Unomi Connect (1.0.1) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Tags
ro: Etichete

en: Version
ro: Versiune

en: Date
ro: Data

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Conditions
ro: Condiții

en: Details
ro: Detalii

en: Send
ro: Trimite

en: Property
ro: Proprietate

en: TRUE
ro: ADEVĂRAT

en: FALSE
ro: FALS

en: Web services
ro: Servicii web
