Unomi Connect (1.0.1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Date
si: දිනය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
