Unomi Connect (1.0.1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Date
sl: Datum

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Send
sl: Pošlji

en: Port
sl: Vrata

en: Web services
sl: Spletne storitve
