Unomi Connect (1.0.1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД
