Unomi Connect (1.0.1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: List
th: ดูลิสต์

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Version
th: รุ่น

en: Date
th: วันที่

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: ID
th: ไอดี

en: Details
th: รายละเอียด

en: Send
th: ส่ง

en: Operator
th: ผู้ประกอบการ

en: Port
th: พอร์ต
