Unomi Connect (1.0.1) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Send
ug: يوللاش

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
